Rabalux

Kereső

ĮMONĖS ISTORIJA

Už daugiau nei 30 metų gyvuojančio RÁBALUX prekės ženklo stovi stabilus tarptautinis įmonių grupė, kurios centras yra viename iš sparčiausiai besivystančių Vengrijos miestų - Džioras. Šiuo metu Rábalux įmonių grupė yra viena iš pagrindinių vidurio ir rytų Europos vidaus apšvietimo rinkos dalyvių, turinti 10 savo nuosavų pardavimo filialų ir 1 savo tolimųjų Rytų pirkimo ir kokybės užtikrinimo biurą, bei eksportuojanti savo produktus į 15 šalių.

2002 metais atidarytame 15.000 m2 regioniniame logistikos centre kasmet perkrauname daugiau nei 200 000 padėklų ir aptarnaujame vis didėjantį tarptautinį partnerių tinklą.

Kasmet atnaujinamas mūsų produktų portfelis apima daugiau nei 2000 prekių, kurias kurdami stengiamės išlaikyti tradicinius produktus ir pritaikyti mūsų asortimentą naujausioms tendencijoms, technologiniams naujovėms ir besikeičiantiems poreikiams. Mūsų komandos tikslas yra kurti tiek technologiniais, tiek estetiniais aspektais naujus ir unikalius gaminius, nes mūsų aistra lempos neslopsta jau 30 metų.

 

con_pdf_letolt con_nyomtat con_email