Rabalux

Kereső

Nauji gaminiai

Atrodiet perfektu lampu starp mūsu jaunajiem produktiem!

Jauns katalogs!

Ir publicēts mūsu jaunais katalogs ar vairāk nekā 350 jauniem iekštelpu un āra gaismekļiem. 
Pārlūkojiet un atrodiet jauno gaismu savai mājai.

LED apšvietimas

Šviesos diodų lempos ir šviesos diodų juostelės šiuo metu madingos ne tik todėl, kad puikiai apšviečia bet kokią patalpą, bet ir…

Mūsų produktai

Pridek šviesos savo kasdienybei su musu lempomis! Apšvietimas yra ne tik funkcionalus, bet ir menas – rask tą, kuris puikiai atitinka tavo stiliu ir nuotaiką!

Vidaus šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Sukurk jaukią ir stilingą atmosferą savo namuose su tinkamu apšvietimu! Musu asortimente rasi platu moderniu, klasikiniu ir dizaino lempu pasirinkimą, kurios derina funkcionalumą ir estetiką.

Skaityti daugiau
Lauko šviestuvai

Lauko šviestuvai

Apšviesk savo sodą, terasą ar automobiliu stovejimo vietą stilingai ir efektyviai! Musu lauko lempu asortimente rasi ivairiu LED lempu, saules energijos apšvietimo bei judesio davikliu aprupintu lempu. Šie sprendimai užtikrina ilgaamži ir atsparu oro sąlygoms apšvietimą tavo lauko erdvems.

Skaityti daugiau
Lemputės

Lemputės

Rinkis ekonomiškus ir aplinkai draugiškus šviesos šaltinius! Musu lempučiu asortimente rasi LED juostas, šviesos vamzdelius, paneles bei didelio šviesumo (high lumen) ir išmaniuosius šviesos šaltinius.

Skaityti daugiau
Smart

Smart

Susipažink su musu išmaniaisiais apšvietimo sprendimais, kurie siulo komfortą ir lankstumą! Valdyk savo lempas išmaniuoju telefonu, nustatyk nuotaikos apšvietimą ir taupyk energiją. Tebunie tavo namai visada puikiai apšviesti, kad ir kur butum.

Skaityti daugiau

Ideju bankas

Patirkite gerą nuotaiką su šviesomis

Patirkite gerą nuotaiką su šviesomis

Nesvarbu, ar tai romantiška atmosfera, raminantis spindesys, ar jaukus dekoras puikiam pokalbiui. Bet kuriame stilingame interjere šviesos šaltinis, papildantis kambario stilių ir suteikiantis žavesio. Šviesos spalva ir intensyvumas apibrėžia erdvę taip pat efektyviai, kaip ir joje esantys daiktai ir baldai. Leiskite mums parodyti savo mėgstamiausius apšvietimo būdus kiekvienam kambariui!

Skaityti daugiau

Mūsu piedāvājums

Kur galiu įsigyti?

Kur galiu įsigyti?

Musu produktus gali isigyti visoje šalyje pas musu platintojus. Surask artimiausią parduotuvę!

Mūsų partneriai

ELEM1

ELEM2

Lempos, kurios išlaiko laiko išbandymą

Rábalux jau daugiau nei 30 metu teikia apšvietimo sprendimus, atitinkančius buitinius poreikius. Musu ilgamete patirtis, stabili rinkos padetis ir nuosava dizaino komanda užtikrina, kad musu lempos apšvies tavo namus!