Mobil nyelvváltó

MŪSŲ PARTNERIAMS

con_pdf_letolt con_nyomtat con_email

Pasitikėjimas ir ilgalaikis bendradarbiavimas yra „RÁBALUX“ verslo filosofijos pagrindas. Pagrindinis prekės ženklo tikslas – užtikrinti, kad klientai ir toliau būtų patenkinti partneriais ne tik šiandien, bet ir ateityje. Visa tai galima užtikrinti teikiant plataus spektro informaciją apie vietinę rinką, novatoriškų produktų teikimą ir į klientus orientuotas paslaugas, nuolatinį ir aktyvų bendravimą ir valdymą, kuris visada atsižvelgia į partnerių poreikius.

„RÁBALUX“ prekės ženklas nuolat seka besikeičiančią rinkos paklausą ir greitai reaguoja į naujus poreikius. Produktų asortimentą lemia vyraujantys rinkos reikalavimai. Ypatingas dėmesys čia skiriamas greitam pristatymui, kokybei, efektyviam skundų sprendimui ir nuolatiniam dalių tiekimui. Puikiai apmokytos ir patyrę komandos dirba visose įmonės veiklos srityse. Kaip tarptautinė kompanija, mes manome, kad svarbu, jog vietos pardavimų komandų paslaugos būtų prieinamos mūsų specializuotai parduotuvei ir tarptautiniams partneriams kiekvienoje dukterinėje įmonėje.

Būtina išankstinė sąlyga efektyviems partnerių santykiams – tai greitas mūsų klientų užsakytų produktų pristatymas visais atvejais. Šias lūkesčius galima pasiekti tik turint puikų logistikos pagrindą, pakankamo dydžio atsargas, bei greitą ir tikslų prekių pristatymą. Dėl efektyvios mūsų logistikos skyriaus sandėliavimo ir pristatymo veiklos saugojimo ir pristatymo veiklos mes iš tiesų didiname klientų pasitenkinimą. Partneriai gali pasikliauti mūsų mechanizmu „Visada laiku“: jiems nebereikia turėti didžiulio atsargų kiekio, kurių sandėliavimas, žinoma, yra labai brangus. Pakanka užsakyti reikiamus produktų kiekius tada, kai jie yra iš tikrųjų reikalingi.

„Rábalux“ pagrindinis biuras