Mobil nyelvváltó

Patirkite gerą nuotaiką su šviesomis

con_pdf_letolt con_nyomtat con_email

Nesvarbu, ar tai romantiška atmosfera, raminantis spindesys, ar jaukus dekoras puikiam pokalbiui. Bet kuriame stilingame interjere šviesos šaltinis, papildantis kambario stilių ir suteikiantis žavesio. Šviesos spalva ir intensyvumas apibrėžia erdvę taip pat efektyviai, kaip ir joje esantys daiktai ir baldai. Leiskite mums parodyti savo mėgstamiausius apšvietimo būdus kiekvienam kambariui!

Rabalux Top Tips

Spalvos ir nuotaikos

Spalvų terapija nėra naujas išradimas; praeitame šimtmetyje ligoninės sienas dažė žalia raminančia spalva, o raudonos spalvos ženklai įspėdavo apie pavojų. Šiais laikais šviestuvų pagalba turime galimybę sukurti nuotaiką kiekvienoje namų patalpoje. Vienas šviesos šaltinis gali paversti erdvę ramia poilsio zona, gyvybingu vakarėlių centru ar kūrybine darbo erdve. Šios magijos raktas yra vadinamasis RGB apšvietimas, kuris, naudojant tris pagrindines spalvas (raudoną, žalią ir mėlyną), leidžia vienam šviesos šaltiniui perjungti ramius žalios, jaudinančios raudonos arba šaltai mėlynos spalvos atspalvius. Mūsų SIGGY šviestuvas veikia taip pat, jis ne tik keičia spalvas, bet ir yra lengvai pritaikomas bet kurioje patalpos vietoje. Tai universalus jūsų nuotaikos šviestuvų kolekcijos papildymas! Skaidrus korpusas užtikrina, lengvą įsiliejimą į bet kokį interjero stilių. Šviestuvas valdoma nuotoliniu būdu.

Šviestuvas skaidriu gaubtu, valdomas nuotolinio valdymo pulteliu.

SIGGY nuotaikos valdomos nuotoliniu būdu.

 

 Lanksti naktinė lempa vaikų kambariui

Prieš einant miegoti, švelnūs šviesos šaltiniai padeda organizmui pasiruošti miegui, nes miego hormono, melatonino, gamyba glaudžiai susijusi su aplinkos šviesos kiekiu. Tai ypač svarbu, jei kalbame apie vaikus, galinčius nenorėti eiti miegoti. Vaikų kambarys, be mėgstamų pasakų knygų ir žaislų, reikalauja tinkamo vietinio apšvietimo. BALOO modeliai, atsižvelgiant į mažiausiuosius, buvo sukurti tam tikslui. Šie linksmai atrodantys personažai su jų miela išvaizda, minkštu audiniu ir nuotolinio valdymo šiltomis LED lempomis yra puikus pasirinkimas vakaro rutinoms ir prieš miegą. Veikdami baterijomis, juos lengva perkelti ir naudoti bet kur kambario kampelyje. Praktiškos, patrauklios ir neįtikėtinai universalios lempos yra ideali pasirinkti vaikų kambariams. Ar tai būtų meška ar pingvinas, šį sprendimą priims mažieji!

Tikiuosi, tai jums bus naudinga! Jei reikės daugiau vertimo pagalbos, tiesiog pasakykite!

Minkštos, sunkiai lūžtančios medžiagos, gyvūnus formuojančios lemputės, kurios yra vaikų kambaro papuošalai. Jos yra prieinamos akumuliatoriaus pavidalu.

Žaidimui skirtos, formos lempučių, kurios atlaiko ekstremalias sąlygas ir yra specialiai sukurtos vaikų kambariams.

Natūralus grožis su druskos lempomis

Tinka tiek vaikų, tiek suaugusių ramiam ir atpalaiduojančiam kambario apšvietimui tamsiu paros metu.  Vakariniam poilsiui ar jaukiam televizijos seansui. Visi mūsų modeliai yra pagaminti iš natūralios akmens druskos, su mediniais pagrindais, o jų žemiška spalvų paletė sklandžiai dera su įvairiais interjerais. Tikriausiai esate girdėję apie tai, kaip druskos lempos dėl savo natūralios medžiagos turi galimybę išvalyti orą patalpoje. Todėl jie ne tik pagerina mūsų nuotaiką, bet ir daro tiesioginį teigiamą poveikį mūsų sveikatai ir savijautai.

Tačiau nepamirškime, kad šie šviestuvai, be savo šviesos ir įtakos mūsų kūnui, yra ir namų dekoro dalis. Mūsų asortimente rasite įvairių dydžių ir formų druskos lempų. Sukūrėme unikalių kūrinių, pagal Rytų kulturą kuri dera su naudingu druskos lempos poveikiu.

 Ypatingi Rabalux šviestuvo bruožai yra medį primenanti forma, Rytų įkvėptas dizainas, pagamintas iš tamsios spalvos medžio, ir natūralios akmens druskos raižiniais tarp jų.

Mūsų internetinėje parduotuvėje jūsų laukia platus druskos lempų pasirinkimas su Rytų įkvėptais motyvais, skleidžiančiais draugišką ir šiltą švytėjimą, kuris taip pat naudingas jūsų sveikatai.

Lavos lempa, svetainės ornamentas ir vakarėlio žvaigždė

Nebent gyvenate tarp senovinių baldų, mūsų pasirinkime tikrai rasite lavos lempą, kuri savo forma ir spalva papildys jūsų svetainės dekorą. Lavos lempa yra jaudinantis šviesos šaltinis, nes nuolat tekančios ir besikeičiančios formos žavi jaunus ir linksmina senus. Lempos šviesa tarnauja kaip puikus fonas pokalbiams ar muzikos klausymuisi.

Nuo 1963 m. šie šviestuvai nudžiugino daugybę namų ūkių. Šios unikalios lempos išradėjas anglas kartą pasakė: "Lavos lempa yra tarsi amžinas gyvenimo ciklas. Kartais aukštyn, kartais žemyn, bet ji niekada nelieka toje pačioje vietoje; ji visada gali parodyti kažką naujo!" Nuolat besikeičiantis ir jaudinantis kūrinys, nuspalvintas jūsų pasirinkimu, neabejotinai gali būti gaivus mūsų kasdienybės papildymas.

Mūsų internetinėje parduotuvėje galite rasti įvairių formų ir spalvų lavos lempų.

Vėtrūnas, kurį sukasi viduje esanti medžiaga ir šviesos spalva, gali būti labai įvairi, lavos lempa niekada nėra nuobodi.

 

Ilgais žiemos vakarais labai svarbu apsupti save šviesomis, padedančiomis įveikti pilkos aušros niūrumą ir ilgas lietingų, šaltų dienų serijas. Jei lempos pasirenkamos išmintingai dėl išdėstymo ir dizaino, jos yra puikūs sąjungininkai šioje veikloje.

 

Dekoracija, apšvietimas, nuotaiką kuriantis elementas – dekoratyvinė lempa gali padaryti viską! Kiekviename kambaryje gali prireikti šiek tiek papildomos šviesos, kad jaustumeis patogiau. Esame tam, kad pristatytume tikrus nugalėtojus! Peržiūrėkite visą mūsų dekoratyvinių šviestuvų asortimentą čia!