Mobil nyelvváltó

SLAPUKŲ POLITIKA

con_pdf_letolt con_nyomtat con_email

1. Svetainės apsilankymo metu išsaugomi ID ir slapukai:

Lankantis svetainėje , automatiškai išsaugoma naudotojo vizito pradžios ir pabaigos data, taip pat – priklausomai nuo vartotojo kompiuterio nustatymų – naršyklės ir operacinės sistemos tipas . Naudodama šią informaciją sistema automatiškai generuoja statistinius duomenis. Operatorius šių duomenų nesieja su jokiais asmens duomenimis. Prisijungiant interneto svetainė siunčia sesijos ID, kuris automatiškai ištrinamas išeinant iš svetainės.

Duomenų tvarkymo trukmė: naršyklės duomenys ir sesijos ID automatiškai ištrinami išeinant iš svetainės.

2. Nuorodos iš išorinių serverių

„Https://www.rabalux.hu“ portalo html kode taip pat yra nuorodos, gaunamos iš išorinių serverių, nepriklausomų nuo „Rabalux“ Zrt. Šie nuorodų teikėjai gali rinkti vartotojo duomenis dėl tiesioginio ryšio su jų serveriais.

3. „Google Analytics”

Išorinis paslaugų teikėjas („Google Analytics“) padeda savarankiškai matuoti apsilankymus svetainėse ir žiniatinklio analizės duomenis.

„Google Analytics“ naudoja slapukus, t. y. Jūsų kompiuteryje saugomus tekstinius failus, kurie leidžia analizuoti jūsų apsilankymus svetainėje. Informacija, sukurta apie jūsų apsilankymus svetainėje naudojant slapukus, paprastai siunčiama į „Google“ serverį, esantį Jungtinėse Amerikos Valstijose, kur ji yra saugoma. „Google“ sutrumpina jūsų IP adresą, bet tik ES valstybėse narėse ir kitose EEE susitarimo šalyse. Tik išimtiniais atvejais, kai „Google“ siunčia visą IP adresą į savo JAV serverį ir jį sutrumpina. „Google“ naudos šią informaciją, kurią užsakė operatorius, kad įvertintų jūsų svetainės naudojimą ir rengtų ataskaitas apie šioje svetainėje vykdomą veiklą, taip pat siūlytų svetainės operatoriui papildomas paslaugas, susijusias su svetainės ir interneto naudojimu . „Google“ nesusies jūsų naršyklės siunčiamo IP adreso su jokiais kitais „Google“ duomenimis. Slapukus galite išjungti naudodami atitinkamus savo naršyklės programinės įrangos nustatymus. Duomenų (slapukų ir IP adreso) rinkimui ir naudojimui „Google“ galite užkirsti kelią atsisiųsdami ir įdiegdami naršyklės papildinį, kuris pasiekiamas per šią nuorodą: http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en.

Vietoj įskiepio arba mobiliųjų telefonų naršyklių, spustelėkite šią nuorodą, jei norite įdiegti išjungimo slapuką, kuris ateityje neleis rinkti duomenų šioje svetainėje „Google Analytics“ sistemoje. Jis veiks tol, kol ištrinsite išjungimo slapuk¹. Jei slapukas buvo ištrintas, pakanka dar kartą spustelėti nuorodą. Daugiau informacijos apie „Google Analytics“ paslaugų teikimo sąlygas ir privatumo politiką rasite šiuose puslapiuose:

https://www.google.com/analytics/terms/us.html
https://www.google.com/privacy?hl=en-GB

Išsamią informaciją apie išmatuotų duomenų tvarkymą gali pateikti valdytojas, per šią nuorodą:

 ttps://www.google.com/analytics.

 

4. „Facebook“

Informuojame, kad mūsų interneto svetainėje įdiegtas „Facebook“ pikselių kodas. Kadangi mes nevykdome jokios rinkodaros veiklos, mūsų įmonė nerenka jokių asmens duomenų, galinčių nustatyti lankytojus iš jūsų. Tačiau jums gali būti naudinga žinoti, kad „Facebook“ stebi jūsų internetinę veiklą net tada, kai nesate „Facebook“ bendruomenės narys. Interneto duomenis galima rinkti per kompiuterio, planšetinio kompiuterio ar mobiliojo telefono naršyklę, kuri yra nepriklausoma nuo mūsų svetainės.

Kaip išjungti stebėjimą:

a. „iPhone“ įrenginiuose: Nustatymai / Privatumas / Reklama / Riboti skelbimų stebėjimą

b. „Android“ įrenginiuose: Nustatymai / „Google“ / skelbimai / Atsisakyti skelbimų tinkinimo

c. Naršyklėse: Nustatymai / Privatumas / Išjungti skelbimų stebėjimą – kiekvienoje naršyklėje ši funkcija išdėstyta vis kitaip, tačiau šiuos nustatymus galima lengvai rasti naudojant raktažodžius.

5. Slapukai, kuriuos galima išjungti naršyklėse

Norint, kad būtų teikiama tinkama paslauga, paslaugų teikėjas į vartotojo kompiuterį pateikia mažą duomenų paketą, vadinamąjį slapuką. Slapukai – tai tekstiniai failai, kurie suteikia mums galimybę suteikti jums maksimalų patogumą lankantis tinklalapyje. Slapukas yra aiškus raidžių ir skaičių derinys, kuri identifikuoja jūsų naudojamą naršyklę. Šie slapukai yra saugomi jūsų kompiuteryje laikinai ir turi perkeliami tik į mūsų serverį, kai jūs lankotės mūsų svetainėje. Mes dažniausiai naudojame sesijos slapukus, kurie nėra saugomi jūsų kietajame diske, ir iš karto ištrinami, kai uždarote naršyklę arba tam tikrą laiką nieko neveikiate svetainėje.

Naudotojas gali ištrinti slapukus iš savo kompiuterių, o jų naudojimas naršyklėje taip pat gali būti išjungtas.

Galite peržiūrėti ir ištrinti kompiuteryje saugomus slapukus ir kontroliuoti jų naudojimą per savo naršyklės nustatymus. Išsamesnės informacijos apie tai galite gauti iš gamintojo arba per žinyno meniu jūsų naršyklėje.

6. Sistemos slapukai

Lankydami ir naudodamiesi kai kuriomis svetainės funkcijomis, naudotojai sutinka, kad pirmiau minėti slapukai būtų saugomi jų kompiuteryje ir kad jiems būtų suteikta prieiga prie jų. Paprastai slapukai saugomi 30 dienų, tačiau naudotojai gali pareikalauti juos ištrinti bet kada, taip pat gali nustatyti ir išjungti su slapukais susijusią veiklą savo naršyklėse. Tačiau leiskite mums atkreipti dėmesį į tai, kad gali būti, jog išjungę sistemos slapukus ir nenaudojant slapukų negalėsite naudotis visomis interneto svetainėje teikiamomis paslaugomis, todėl jei išjungsite, nukreipsime jus į „Google“ paieškos svetainę.